SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: size
da: størrelse

en: Prefix
da: Præfiks

en: Suffix
da: Endelse

en: Value
da: Værdi

en: Name
da: Navn

en: General
da: Generelt

en: Default value
da: Standardværdi

en: Textarea
da: Tekstområde

en: Field types
da: Felttyper
