SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: size
de: Größe

en: Prefix
de: Präfix

en: Value
de: Wert

en: General
de: Allgemein

en: Algorithm
de: Algorithmus

en: Default value
de: Standardwert

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: Textarea
de: Textbereich

en: Field types
de: Feldtypen

en: Fingerprint
de: Fingerabdruck
