SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Value
el: Αξία

en: Name
el: Όνομα

en: General
el: Γενικά

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
