SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: size
et: suurus

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Value
et: Väärtus

en: Name
et: Nimi

en: General
et: Üldine

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Field types
et: Väljade tüübid
