SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: size
eu: tamaina

en: Prefix
eu: Aurrizkia

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Value
eu: Balioa

en: Name
eu: Izena

en: General
eu: Orokorra

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Field types
eu: Eremu motak
