SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: size
fi: koko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Value
fi: Arvo

en: Name
fi: Nimi

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Textarea
fi: Tekstialue

en: Field types
fi: Kenttätyypit
