SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: size
fil: laki

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Value
fil: Halaga

en: Name
fil: Pangalan
