SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: size
gl: tamaño

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Value
gl: Valor

en: Name
gl: Nome

en: General
gl: Xeral

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Textarea
gl: Área de texto
