SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: size
hi: आकार

en: Prefix
hi: उपसर्ग

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Value
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: General
hi: सामान्य

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
