SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: size
hr: veličina

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Value
hr: Vrijednost

en: Name
hr: Naziv

en: General
hr: Općenito

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
