SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: size
hy: չափ

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Value
hy: Արժեք

en: Name
hy: Անուն

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
