SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Value
jv: Biji

en: Name
jv: Jeneng

en: General
jv: Umum

en: Default value
jv: Biji gawan
