SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: size
ka: ზომა

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Name
ka: სახელი

en: General
ka: ზოგადი

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
