SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: size
kk: өлшем

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Value
kk: Мән

en: Name
kk: Аты

en: General
kk: Басты
