SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: size
km: ទំហំ

en: Prefix
km: បុព្វបទ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
