SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: General
kn: ಜನರಲ್
