SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: size
lv: izmērs

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Value
lv: Vērtība

en: Name
lv: Nosaukums

en: General
lv: Galvenie

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība
