SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to ms translation catalogue (7 entries)

en: size
ms: saiz

en: Prefix
ms: Tatatanda awalan

en: Suffix
ms: Akhiran

en: Value
ms: Nilai

en: Name
ms: Nama

en: General
ms: Umum

en: Default value
ms: Nilai lalai
