SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: size
ne: आकार

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Value
ne: मान

en: Name
ne: नाम

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान
