SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: size
nl: grootte

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Value
nl: Waarde

en: Name
nl: Naam

en: General
nl: Algemeen

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Field types
nl: Veldtypes
