SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: size
pl: rozmiar

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Value
pl: Wartość

en: Name
pl: Nazwa

en: General
pl: Ogólne

en: Algorithm
pl: Algorytm

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Textarea
pl: Obszar tekstowy

en: Field types
pl: Typy pól
