SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Value
sr: Вредност

en: Name
sr: Име

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Placeholder
sr: Резервисано место
