SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: size
sv: storlek

en: Value
sv: Värde

en: Name
sv: Namn

en: General
sv: Allmän

en: Algorithm
sv: Algoritm

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Textarea
sv: Textruta

en: Field types
sv: Fälttyper
