SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: size
te: కొలత

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Suffix
te: వెనుజేర్పు

en: Value
te: విలువ

en: Name
te: పేరు

en: General
te: సాధారణ

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
