SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: size
th: ขนาด

en: Prefix
th: คำนำหน้า

en: Suffix
th: คำต่อท้าย

en: Value
th: ค่า

en: General
th: ทั่วไป

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
