SSH Key (4.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: size
uk: розмір

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Value
uk: Значення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General
uk: Загальне

en: Algorithm
uk: Алгоритм

en: Default value
uk: Базове значення

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Field types
uk: Типи полів

en: Fingerprint
uk: Відбиток

en: SSH Key
uk: Ключ SSH
