SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Value
am: እሴት

en: Name
am: ስም

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
