SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ar: السابق

en: Suffix
ar: اللاحق

en: Value
ar: القيمة

en: Name
ar: الاسم

en: General
ar: عام

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Textarea
ar: منطقة نص

en: Field types
ar: أنواع الحقل
