SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Value
ast: Valor

en: Name
ast: Nome

en: General
ast: Xeneral
