SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Value
az: Qiymət

en: Name
az: Ad

en: General
az: Əsas

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: Field types
az: Sahə növləri
