SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bs: Prefiks

en: Suffix
bs: Sufiks

en: Value
bs: Vrijednost

en: Name
bs: Ime

en: Default value
bs: Defaultne postavke
