SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: size
cs: velikost

en: Value
cs: Hodnota

en: Name
cs: Jméno

en: General
cs: Obecné

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Field types
cs: Typy polí
