SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: size
eo: dimensio

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Value
eo: Valoro

en: Name
eo: Nomo

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
