SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: size
fa: اندازه

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Value
fa: مقدار

en: Name
fa: نام

en: General
fa: عمومی

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Placeholder
fa: جایگذار
