SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: size
gu: કદ

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Name
gu: નામ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
