SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: size
id: ukuran

en: Prefix
id: Awalan

en: Suffix
id: Akhiran

en: Value
id: Nilai

en: Name
id: Nama

en: General
id: Umum

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Field types
id: Jenis bidang isian
