SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: size
ja: サイズ

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Suffix
ja: 接尾語

en: Value
ja: 値

en: Name
ja: 名前

en: General
ja: 全般

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Textarea
ja: テキストエリア

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Fingerprint
ja: フィンガープリント

en: SSH Key
ja: SSH キー
