SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: size
lt: dydis

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Value
lt: Reikšmė

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General
lt: Bendras

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Textarea
lt: Teksto sritis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
