SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: size
mr: आकार

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Value
mr: किंमत

en: Name
mr: नाव

en: General
mr: साधारण

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
