SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: size
oc: talha

en: Suffix
oc: Sufix

en: Value
oc: Valor

en: Name
oc: Nom

en: Algorithm
oc: Algoritme

en: Default value
oc: Valor per defaut
