SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: size
ro: mărime

en: Suffix
ro: Sufix

en: Value
ro: Valoare

en: Name
ro: Nume

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Field types
ro: Tipuri de câmp
