SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: size
ru: размер

en: Prefix
ru: Префикс

en: Suffix
ru: Суффикс

en: Value
ru: Значение

en: Name
ru: Название

en: General
ru: Общий

en: Algorithm
ru: Алгоритм

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Textarea
ru: Текстовая область

en: Foo
ru: Foo (Фу - Метасинтаксическая переменная)

en: Field types
ru: Типы полей
