SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: size
sl: velikost

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Value
sl: Vrednost

en: Name
sl: Ime

en: General
sl: Splošno

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
