SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: size
ta: அளவு

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: General
ta: பொது

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
