SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: size
tr: boyut

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Value
tr: Değer

en: Name
tr: İsim

en: General
tr: Genel

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Field types
tr: Alan tipleri
