SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: size
ug: رازمىرى

en: Prefix
ug: خەت بېشى

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Name
ug: ئىسىم

en: General
ug: ئادەتتىكى
