SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Value
cy: Gwerth

en: Name
cy: Enw

en: General
cy: Cyffredinol

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
