SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: size
fr: taille

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Suffix
fr: Suffixe

en: Value
fr: Valeur

en: Name
fr: Nom

en: General
fr: Général

en: Algorithm
fr: Algorithme

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Textarea
fr: Zone de texte

en: Field types
fr: Types de champs
