SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: size
he: גודל

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Value
he: ערך

en: Name
he: שם

en: General
he: כללי

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Placeholder
he: שומר מקום

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי
