SSH Key (4.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: size
hu: méret

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Value
hu: Érték

en: Name
hu: Név

en: General
hu: Általános

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Textarea
hu: Szövegdoboz

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Prefix: @prefix
hu: Előtag: @prefix
